جگر سرای ریحونجگر سرای ریحون

پنیر کبابی هالومی

پنیر نوعی از لبنیات است که در انواع و اقسام متفاوتی تهیه و تولید میشود. پنیر هالومی یا همان پنیر کبابی یکی از انواع محتلف پنیر است که منشاء و تاریخ تهیه آن ظاهرا به خاورمیانه ( یونان، قبرس، سوریه، لبنان ) بر میگردد. پنیر هالومی سفید رنگ و سرشار از کلسیم است. پنیر هالومی از شیر تازه گوسفند، گاو و حتی بز تهیه میگردد. این پنیر دارای درصد چربی پایینی است اما پس از کباب شدن بافت چرب و خشمزه ای پیدا میکند.

پنیر هالومی چیست ؟

اگر تمایل دارید طعمی متفاوت از انواع کباب ها را تجربه کنید پنیر کبابی هالومی یک انتخاب مناسب است. پنیر هالومی از 12 تا 15 کلیلوگرم شیر تازه تهیه میشود و دارای مقادویر زیادی کلسیم و در عین حال چربی کم است.

پنبر هالومی دارای ارزش غذایی بسیار زیادی است و در عین حال مقاومت زیادی در برابر حرارت و آتش غیر مستقیم دارد و میتوان آنرا به صورت کبابی و گریل و سرخ شده تهیه و سرو کرد. در حال حاضر این غذای خوشمزه فقط بصورت کبابی در این رستوران سرو میگردد !

همچنین از این پنیر در تهیه انواع سالادها میتوان استفاده کرد. پنیر هالومی سفید رنگ و بافتی لایه لایه دارد. نعناع یکی از پرطرفدار ترین طعم دهنده های این پنیر است.

پنیر کبابی ریحون یکی از بهترین انتخاب ها برای علاقمندان پنیر کبابی است که میتواند از منوی غذاهای لذیذ جگر سرای ریحون شهرک غرب انتخاب نمایید. لازم به توضیح است که سرویس بیرون بر رایگان در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد در جگر سرای ریحون ارائه میشود.

برای مشاهده منو از آیکون پاین و سمت چپ این صفحه اقدام نمایید.